Smart Detector Firmy BlueSoft 

Detekcja trzy w jednym

Twoja Bezpieczna przestrzeń

To zaawansowane urządzenie pozwalające użytkownikowi na monitorowanie przestrzeni, której się znajduje. Czujnik posiada moduły wykrywające ruch, dym, temperaturę oraz płomień. Czuj się bezpiecznie w każdym miejscu na ziemi.

Pełna kontrola

Obsługa Smart Detector jest prosta i intuicyjna. Za pomocą dedykowanej aplikacji na systemy iOS, Android, Windows i Mac OS użytkownik posiada nieograniczony dostęp do informacji zbieranych przez urządzenie. Czujnik wyposażono w bardzo precyzyjne detektory, które dzięki połączeniu ich w jednym opakowaniu zapewniają pewną skuteczność.

Wybierz z pośród wielu kolorów i materiałów

Dopasowany do twojej przestrzeni

Smart Controller

Kolekcja

SIMPLE AND BASIC

Prostota i elegancja to główne założenia “Simple and basic”. Kolekcja została przygotowana dla tych, którzy szukają w życiu dopasowania, niezależnie od projektu pomieszczenia. 

NATURE AND FOREST

Kolekcja “Nature and forest” została stworzona dla tych, którzy żyją blisko z naturą. Drewniane wykończenie jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz stawiających na ciepło natury. 

LOOK AND TASTE

Kolekcja “Look and taste” została stworzona dla tych, którzy szukają koloru w swoim życiu. Bogata paleta barw pozwala dopasować urządzenie do każdego wnętrza i stworzyć niepowtarzalny klimat. 

PEACE AND RELAX

Kolekcja “Peace and relax” została stworzona dla tych, którzy oczekują od życia odrobiny spokoju. Naturalne kolory ziemi wpasują się wszędzie tam gdzie równowaga jest najważniejsza. 

Dopasuj do siebie!

Zobacz wszystkie kolekcje

Zastosowanie urządzenia

1. INTEGRACJA Z APLIKACJĄ

Smart Detector ostrzeże o zagrożeniu, jak również da znać gdy jest za zimno, bądź zbyt gorąco. W zależności od potrzeb czujnik powiadomi system i zmieni temperaturę w taki sposób aby było nam komfortowo.

2. RADAR I DETEKTOR RUCHU

Włamanie i niechciane ruchy nam nie straszne!. W zależności od potrzeby, system powiadomi nas o nieproszonym gościu lub pojawieniu się wcześniej domownika. To nie wszystko! Czujnik jest wstanie zintegrować się z oświetleniem i w zależności od pory dnia oświetlić trasę w taki sposób aby dojść bezpiecznie do celu.

3. DETEKTOR PŁOMIENIA

Ten system zapewnia pewność gdy inne zawodzą. Detekcja płomienia sprawdza się świetnie w dużych pomieszczeniach gdzie pierwszy pojawi się ogień a później dym.

Oferujemy

Gwarancję

Na wykonane usługi i dostarczony sprzęt dajemy gwarancję do 25 lat.

Najwyższą jakość

Wykonane usługi i dostarczony sprzęt spełniają najwyższe normy jakościowe.

Najnowsze technologie

Implementujemy i wdrażamy najnowsze technologie teleinformatyczne.