pracujemy dla was

O nas

W tej chwili trzon firmy stanowi 10 osób na stałe zatrudnionych i kilkanaście osób stale współpracujących. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, a zdobyte doświadczenia, oraz przewidywania i prognozy, co do zachodzących zmian na rynku sprawiły, że „BlueSoft” od początku swego istnienia stało się firmą oferującą swoim klientom pełen zakres usług teleinformatycznych.

Naszą filozofią działania jest połączenie najlepszych wzorów technik zarządczych
i organizacyjnych, z użyciem najnowocześniejszych narzędzi teleinformatycznych. Tę filozofię działania uzupełniamy znajomością potrzeb
i realiów rynku polskiego.

Takie podejście umożliwiło „BlueSoft”, osiągnięcie znaczącej pozycji na miejscowym rynku teleinformatycznym. Od 1997 roku „BlueSoft” utrzymuje się wśród 500 największych firm teleinformatycznych wg. corocznego rankingu miesięcznika „Teleinfo”. W 2000 roku „BlueSoft” znalazła się w rankingu firmy „Deloitte Touche” wśród pięćdziesięciu firm teleinformatycznych z Europy Centralnej i Wschodniej o najszybciej rosnących przychodach.

Naszym strategicznym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów. Osiągamy to stosując najlepsze, najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania teleinformatyczne dostępne na rynku. Pamiętamy, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest gwarancją naszego sukcesu.