Smart Controller firmy BlueSoft 

Inteligentny pod każdym względem

Nowoczesna technologia dla twojego domu

Sterownik Smart Controller pozwala na zarządzanie przestrzenią poprzez obsługę wielu systemów takich jak oświetlenie bądź czujniki bezpieczeństwa. Dedykowane wejścia umożliwiają podpięcie urządzeń innych producentów w sieć domową, a tym samym ich
obsługę przy pomocy jednej aplikacji.

Pełna kontrola

Obsługa Smart Controller jest prosta i intuicyjna. Za pomocą dedykowanej aplikacji na systemy iOS, Android, Windows i Mac OS użytkownik posiada nieograniczony dostęp do informacji zbieranych przez urządzenie. Kontroler został opracowany z myślą o budowaniu inteligentnej jednostki mieszkalnej. Zarządzanie przestrzenią to główny cel serii Smart Controller.

Wybierz spośród wielu kolorów i materiałów

Dopasowany do twojej przestrzeni

Smart Controller

Kolekcja

SIMPLE AND BASIC

Prostota i elegancja to główne założenia “Simple and basic”. Kolekcja została przygotowana dla tych, którzy szukają w życiu dopasowania, niezależnie od projektu pomieszczenia. 

NATURE AND FOREST

Kolekcja “Nature and forest” została stworzona dla tych, którzy żyją blisko z naturą. Drewniane wykończenie jest idealnym rozwiązaniem do wnętrz stawiających na ciepło natury. 

LOOK AND TASTE

Kolekcja “Look and taste” została stworzona dla tych, którzy szukają koloru w swoim życiu. Bogata paleta barw pozwala dopasować urządzenie do każdego wnętrza i stworzyć niepowtarzalny klimat. 

PEACE AND RELAX

Kolekcja “Peace and relax” została stworzona dla tych, którzy oczekują od życia odrobiny spokoju. Naturalne kolory ziemi wpasują się wszędzie tam gdzie równowaga jest najważniejsza. 

Dopasuj do siebie!

Zobacz wszystkie kolekcje

Zastosowanie urządzenia

1. INTEGRACJA Z APLIKACJĄ

Smart Controller to jednostka pozwalająca na obsługę wielu urządzeń jednocześnie. Dedykowana aplikacja umożliwia sterowanie urządzeniami, które są podpiętę w zintegrowaną sieć.

2. INTELIGENTNE POMIESZCZENIA

Obsługa elementów pomieszczenia to marzenie każdej osoby chcącej ułatwić sobie życie i cieszyć się zautomatyzowaną przestrzenią.

3. ZARZĄDZAJ ZEWNĘTRZEM

Inteligentny dom to nie tylko jego wnętrze. Istotną kwestią jest obsługa systemów nawadniania oraz kontrola urządzeń zewnętrznych w tym oświetlenie zewnętrzne czy pompa ciepla.

4. OSZCZĘDNOŚĆ TWOJEGO DOMU

Dzięki wykorzystanej technologi Smart Controller może ograniczyć zurzycie energii w każdym domu. Za pomocą ustawienia czasu funkcjonowania wszystkich elementów wpiętych do kontrolera.

Oferujemy

Gwarancję

Na wykonane usługi i dostarczony sprzęt dajemy gwarancję do 25 lat.

Najwyższą jakość

Wykonane usługi i dostarczony sprzęt spełniają najwyższe normy jakościowe.

Najnowsze technologie

Implementujemy i wdrażamy najnowsze technologie teleinformatyczne.